carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-10-08

„JESIEŃ 2014” - relacja z wernisażu wielickiej Grupy Twórców ART KLUB


W sobotnie popołudnie w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbył się wernisaż wielickiej Grupy Twórców ART KLUB pod nazwą „JESIEŃ 2014.

fot. CKiT/A. Rogalska

Swoje najnowsze prace o bogatej tematyce i różnorodnej technice wykonania zaprezentowali działający pod patronatem CKiT artyści, którzy w ubiegłym roku obchodzili jubileusz 20-lecia działalności artystycznej. Otwarcie wystawy poprzedził nastrojowy koncert Anny Madej, Szymona Madeja i Jakuba Broniewskiego, w wykonaniu których usłyszeliśmy utwory klasyków polskiej piosenki i standardy jazzowe. Wystawę „JESIEŃ 2014” można zobaczyć w CKiT do 5 listopada. Zapraszamy !

CKiT

„JESIEŃ 2014” - relacja z wernisażu wielickiej Grupy Twórców ART KLUB - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka