carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-24

Jutro i w sobotę sporo się dzieje – aż 5 wydarzeń


Kalendarz na najbliższe dwa dni jest całkiem bogaty. W piątek i sobotę odbędzie się w sumie 5 wydarzeń. Dawno mieszkańcy takiego wyboru w tak krótkim czasie. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie…


Panie na pewno nie mogą narzekać jutro odbędą się dwa spotkanie dedykowane właśnie im. Już o 10: 00 rozpocznie się kolejne spotkanie Mamma Mia, podczas prowadząca pokaże jak w prosty sposób nadać nowy wygląd obuwiu, odzieży i galanterii oraz jak tworzyć rzeczy artystyczne i niepowtarzalne. Następnie o godzinie 17: 00 również w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbędzie się spotkanie w Mieście Kobiet - bioenergoterapeuta, który od wielu lat zgłębia terapię żywieniem poprowadzi tym razem to spotkanie dla kobiet.


.......  Jest również coś dla osób interesujących się historią czyli kolejne spotkanie Z Historią w Kadrze – tym razem będzie mowa o Monte Cassino. Spotkanie pobodnie jak Miasto Kobiet rozpocznie się o godzinie 17:00 w CKiT w Wieliczce.

Natomiast wieczorem, o godzinie 19:30 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Wielicka Wieś” oraz Stowarzyszenie „Klub Przyjaciół Wieliczki” zapraszają wszystkich chętnych do auli Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce na Wieczornicę Lokalnych Poetów.

VI otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Wielickiego dzieci do lat 7 - relacja

 

Natomiast dzień później, w sobotę 26 kwietnia coś dla najmłodszych, czyli Bal Siudych Bab w Lednicy Górnej. W programie zabawa taneczna, konkursy z nagrodami, wybór najbardziej umorusanej Siudej Baby oraz słodki poczęstunek. Wszystkie dzieci mile widziane- start o godzinie 15:00 świetlica środowiskowa w Lednicy Górnej.

Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza