hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2016-04-11

Już dziś debata społeczna o bezpieczeństwie mieszkańców


Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zaprasza wszystkich mieszkańców na debatę społeczną pt. Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa mieszkańców

11 kwietnia 2016 r. o godz. 16:00 (poniedziałek) Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce oraz Komenda Powiatowa Policji w Wieliczce zaprasza wszystkich mieszkańców na debatę społeczną pt. Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa mieszkańców. Spotkanie odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym Solne Miasto, w sali wykładowej nr B w ramach Poniedziałkowego Klubu Seniora.

Spotkanie organizowane jest w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej”. EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA.
Wstęp wolny!

[MŚ]20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021