.
Opublikowano: 2023-06-03

Już w niedzielę Festiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych - zobacz programFestiwal Ludzi Pozytywnie Zakręconych to wydarzenie podczas którego możemy spotkać kolekcjonerów, ludzi z pasją, amatorów i profesjonalistów w każdym wieku, którzy prezentują zwiedzającym swoje pasje i różnego rodzaju kolekcje.


Jest to wystawa wielopokoleniowa, w której biorą udział zarówno początkujący jak i profesjonalni kolekcjonerzy, a także ludzie prezentujący swoje umiejętności muzyczne, artystyczne, sportowe ćwiczone od dziecka. Festiwal ten to przede wszystkim spotkanie niezwykłych ludzi, którzy mają wiele zainteresowań i chcą podzielić się swoją wiedzą z innymi. W programie m.in. pokazy szermierki, pokazy kung fu, orientalnego tańca brzucha czy mini koncert Drużyny A. Szczegółowy program na plakacie poniżej.

Tegoroczna, X już edycja Festiwalu Ludzi Pozytywnie Zakręconych odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w Centrum Edukacyjno Rekreacyjne „Solne Miasto” przy ulicy Kościuszki 15. Wystawy tegorocznego festiwalu zlokalizowane będą zarówno wewnątrz jak i przed budynkiem.

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022