hyundai


.mazda

Opublikowano: 2021-09-29

Już w sobotę Międzynarodowy Turniej Judo w Wieliczce – wstęp wolny!Już w sobotę 2 października odbędzie się w Wieliczce Międzynarodowy Turniej Judo - JUDO SALT CUP WIELICZKA 2021.


To już druga edycja międzynarodowego turnieju judo w Wieliczce organizowanego przez wielicki klub UKS JUDO KING WIELICZKA. Oficjalne rozpoczęcie turnieju nastąpi o godzinie 10:30. Szczegółowy program turnieju znajdziecie na plakacie poniżej. Wstęp dla kibiców – wolny, zapraszamy do wspólnego kibicowania. Link do wydarzenia na Facebooku – tutaj.   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021