hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-08-26

Karetka na sygnale zderzyła się na skrzyżowaniu z samochodem osobowym. Pacjent w ciężkim stanie zabrany do szpitala śmigłowcem LPR.Dziś około godziny 14:00 doszło do poważnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Batorego i Brzeskiej w Niepołomicach. W zdarzeniu brała udział karetka pogotowia oraz samochód osobowy.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik – rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, karetka, która jechała do szpitala w Krakowie z pacjentem znajdującym się już w ciężkim stanie, wjechała na skrzyżowanie „na sygnałach” gdy na sygnalizatorze świeciło się światło czerwone. Pojazd Zespołu Ratownictwa Medycznego zderzył się z samochodem marki BMW, które wjechało już na skrzyżowanie na świetle zielonym. W wyniku zderzenia obrażenia doznał przewożony pacjent oraz dwóch sanitariuszy. Pacjent w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, natomiast sanitariuszy do krakowskiego szpitala zabrała karetka. Na miejscu oprócz policji i pogotowia pracowali strażacy z JRG Wieliczka oraz OSP Niepołomice.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka