.mediaexpert

Opublikowano: 2022-07-01

Kierująca motorowerem spowodowała wypadekWczoraj, tj. w czwartek 30 czerwca około godziny 7:00 w miejscowości Staniątki doszło do wypadku drogowego z udziałem motoroweru oraz samochodu osobowego.


Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej 964 w miejscowości Staniątki. Jak poinformował nas rzecznik prasowy wielickiej policji, st. asp. Paweł Tomasik, ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca motorowerem marki Yamaha skręcając w lewo z drogi podporządkowanej oznaczonej znakiem „stop”, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki VW, który poruszał się drogą wojewódzką 964 w kierunku Niepołomic. W wyniku zderzenia kierująca motorowerem doznała m.in. urazu nogi. Została zabrana do szpitala przez przybyły na miejsce ZRM. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Wieliczce.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021