carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-02-19

Koleje Małopolskie w zasięgu smartfona


Pasażerowie podróżujący na trasie Kraków - Wieliczka mogą już zaplanować podróże za pomocą serwisu jakdojade.pl (wersja mobilna m.jakdojade.pl). Dzięki współpracy Kolei Małopolskich z firmą City-Nav – właścicielem serwisu - rozkłady jazdy pociągów spółki są już dostępne w wyszukiwarce.

fot. WieliczkaCity.pl

Prezentowane rozkłady jazdy uwzględniać będą wszystkie zmiany związane z prowadzonymi pracami inwestycyjnymi na liniach kolejowych przez zarządcę infrastruktury PKP Polskie Linie Kolejowe. Jakdojade.pl umożliwi podróżnym optymalne korzystanie z komunikacji zbiorowej.

Jakdojade.pl jest nowoczesną i najpopularniejszą wyszukiwarką połączeń realizowanych w ramach transportu publicznego. Serwis wyszukuje optymalne połączenia komunikacyjne uwzględniając przesiadki, zmiany w rozkładach jazdy, prowadzone roboty drogowe, remonty, rozkłady linii specjalnych, czasy przejść pieszo, czas przejazdu i inne parametry. Aplikacja dostępna jest w wersji web oraz na systemy iOS, Android i Windows Phone. Według danych spółki City-Nav serwis notuje ponad 17 mln odwiedzin miesięcznie.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022