hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-03-10

Kolejne boiska będą modernizowane. Infrastruktura sportowa w gminie Wieliczka jest coraz lepsza.W tym roku kontynuowane będą prace polegające na unowocześnieniu infrastruktury sportowej w gminie Wieliczka. Powstaną nowe lub rozbudowane zostaną istniejące już boiska w takich miejscowościach jak Chorągwica, Koźmice Wielkie, Byszyce czy Brzegi.


Gmina Wieliczka przeznaczy ponad 400 tys. złotych na rozbudowę boiska w Koźmicach Wielkich. Cała infrastruktura sportowa w Koźmicach Wielkich ma ulec znacznej poprawie. Ścieżki w obrzeżach betonowych wykonane zostaną z tłucznia. Powstanie wybrukowany teren pod grilla oraz ławki, stoliki, grill. Blisko 250 tys. złotych zostanie przeznaczonych na zakup i montaż kontenera, który będzie pełnił funkcję szatniowo-rekreacyjną przy boisku w Chorągwicy. Wybudowana zostanie tam również część ogrodzenia. Nowe boisko powstanie w Byszycach, koszt tej inwestycji to blisko 250 tys. zł. W miejscowości Brzegi również zostanie wybudowane nowe boisko o wartości 1 700 000 zł.

- W minionym roku została również zakończona modernizacja boiska Klubu Sportowego Wieliczanka w Wieliczce oraz boiska sportowego w Pawlikowicach. Powstało również boisko w Zabawie i zmodernizowane zostało boisko w Czarnochowicach. Rokrocznie przeznaczamy duże środki na unowocześnianie infrastruktury sportowej w naszej gminie - podkreśla burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka