.


Opublikowano: 2017-04-05

Kolejne podwójne zaproszenia na przejazd pociągiem retro otrzymują...WieliczkaCity.pl po raz kolejny rozdawała naszym mieszkańcom bezpłatne, podwójne zaproszenia na przejazd historycznym składem wraz z lokomotywą parową TKt48-191 z 1957.


Również i tym razem zainteresowanie naszą zabawa było ogromne. W ciągu zaledwie kilku minut od publikacji dostaliśmy kilkanaście maili, a w sumie przyszło ich kilkadziesiąt. Niestety zaproszeń do rozdania było tylko pięć. I tak, zgodnie z zasadami podwójny bilet otrzymuje pięć pierwszych osób, które przysłały do nas maila. Oto lista osób, które otrzymują podwójne zaproszenie na przejazd historycznym pociągiem w dniu 8 kwietnia.

- Pani Katarzyna - li....@interia.eu
- Pani Sylwia - sylw...@interia.pl
- Pani Anita - anit...@interia.pl
- Pani Katarzyna - kasi...@interia.com
- Pani Dagmara - ddob...@wp.pl

Wyżej wymienione osoby otrzymały maila ze szczegółami dotyczącymi odebrania zaproszenia. Gratulujemy! Dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy codziennie na WieliczkaCity.pl

Już wkrótce będziemy rozdawać bilety na kolejne wydarzenie. Tym razem będzie to koncert - szczegóły wkrótce, zaglądajcie często na naszą stronę.
   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022