carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-04

Kolejne spotkanie z planszówkami w wielickiej bibliotece!


W sobotę 8 marca o godz. 11:00 w Sali na poddaszu wielickiej biblioteki już po raz drugi spotkają się miłośnicy gier planszowych – zapraszamy młodzież i dorosłych!

fot. materiały PiMBP w Wieliczce

Już wkrótce karta biblioteczna po raz kolejny stanie się wejściówką do zgromadzenia, które spotka się, żeby toczyć spektakularne bitwy, snuć plany, układać strategie, zdobywać bogactwa i pokonywać smoki!


.......  ! Są w okolicy wytrawni gracze, którzy gotowi są spędzać godziny układając strategie pokonywania przeciwników, są również tacy, którzy grają od czasu do czasu, przy okazji, no i oczywiście są tacy, którzy nie grali, ale są ciekawi, co to takiego te „planszówki”. Wszyscy jesteście mile widziani!

DO ZOBACZENIA!

[KP]  

Planszówki na poddaszu... po raz pierwszy!

 


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021