carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-04

Kolejne spotkanie z planszówkami w wielickiej bibliotece!


W sobotę 8 marca o godz. 11:00 w Sali na poddaszu wielickiej biblioteki już po raz drugi spotkają się miłośnicy gier planszowych – zapraszamy młodzież i dorosłych!

fot. materiały PiMBP w Wieliczce

Już wkrótce karta biblioteczna po raz kolejny stanie się wejściówką do zgromadzenia, które spotka się, żeby toczyć spektakularne bitwy, snuć plany, układać strategie, zdobywać bogactwa i pokonywać smoki!


.......  ! Są w okolicy wytrawni gracze, którzy gotowi są spędzać godziny układając strategie pokonywania przeciwników, są również tacy, którzy grają od czasu do czasu, przy okazji, no i oczywiście są tacy, którzy nie grali, ale są ciekawi, co to takiego te „planszówki”. Wszyscy jesteście mile widziani!

DO ZOBACZENIA!

[KP]  

Planszówki na poddaszu... po raz pierwszy!

 


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka