.


Opublikowano: 2017-05-02

Kolejny nabytek OSP w CzarnochowicachNie tak dawno, bo w połowie kwietnia do Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnochowicach trawił nowy samochód, a tymczasem jednostka ma kolejny nabytek.


Niecały miesiąc temu do OSP w Czarnochowicach trafił lekki samochód operacyjny marki Kia Cee'd, który zastąpił wysłużonego już Land Rovera Freelander-a. Tymczasem jednostka może się pochwalić kolejnym nabytkiem. Dzięki wzajemnej współpracy powiatu monachijskiego oraz wielickiego do jednostki tej trafiła przyczepa ostrzegawcza typu " strzała". W najbliższym czasie zostanie ona włączona do podziału bojowego i będzie wykorzystywana głównie do zabezpieczania działań podczas wypadków drogowych i kolizji na autostradzie A4.

Kolejny nabytek OSP w Czarnochowicach - zobacz zdjęcia   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022