carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-01-14

Kolejny srebrny medal dla wieliczanki Wiktorii Król


W sobotę 11 stycznia Wiktoria Król z Wieliczki startowała w Międzynarodowym Turnieju JUDO w Czeskim Cieszynie gdzie wywalczyła srebrny medal . Start w tym turnieju stanowił element przygotowań do Mistrzostw Polski odbywających się w tym roku w Poznaniu.

Wiktoria Król w Czeskim Cieszynie / fot. P. Król

Na tą chwilę Wiktoria wchodzi w BPS (Bezpośrednie Przygotowanie Startowe)tak więc szczyt formy ma przyjść na te najważniejsze zawody w tym roku a więc Indywidualne Mistrzostwa Polski w Poznaniu.


.......  Tak więc wynik uzyskany w tym turnieju a przede wszystkim styl w jakim się biła Wiktoria mogą cieszyć i stanowią dobry prognostyk na ten sezon zwłaszcza , że Wiktoria przegrała tylko z jedną zawodniczką z Czech , która jest czołową zawodniczką swojego kraju a sama walka była bardzo wyrównana.  

Wiktoria złotą medalistką VII Międzynarodowego Turnieju Judo w Rybniku "Silesia Cup"

 

Kolejny srebrny medal dla wieliczanki Wiktorii Król - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022