hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-08-14

Koncert w tężni. WieliczkART na koniec wakacji2 września od godziny 18.00 tężnia solankowa znów rozbrzmiewać będzie muzyką. Kopalnia zaprasza na drugą odsłonę koncertu „WieliczkART” – specjalnie dla wieliczan na plenerowej scenie wystąpią Janusz Radek, Michał Łanuszka, Püdelsioraz Joanna Kołaczkowska. Wstęp za bezpłatnymi zaproszeniami - dostępne od 15 sierpnia w kasie tężni oraz w biurze sprzedaży przy ul. Wiślnej w Krakowie.


Wrześniowy wieczór zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Janusz Radek oczaruje publiczność m.in. autorskimi aranżacjami wierszy Haliny Poświatowskiej. Utwory pochodzą z płyty „Kim ty jesteś dla mnie” – albumu niezwykłego, wręcz magicznego. Pełnego poezji występu należy spodziewać się również po Michale Łanuszce, któremu na plenerowej scenie towarzyszyć będzie kwartet smyczkowy. Potem czeka nas całkowita zmiana klimatu, do tężni wkroczą bowiem niepokorni i bezkompromisowi Püdelsi. Jako gość specjalny wystąpi wielka dama polskiej sceny kabaretowej Joanna Kołaczkowska. Wspólnie z Michałem Łanuszką poprowadzi drugą edycję WieliczkART.

Organizatorem koncertu jest Kopalnia Soli „Wieliczka”. Wydarzeniu patronuje Europejski Rok Dziedzictwa Kulturowego. Koncerty WieliczkART to inicjatywa Michała Łanuszki, który zaprasza do współpracy znakomitych artystów w różny sposób z Wieliczką związanych, a niejednokrotnie będących wieliczanami.

Koncert w tężni. WieliczkART na koniec wakacji - zobacz zdjęcia   Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka