.mediaexpert

Opublikowano: 2022-06-30

Koncerty górniczej orkiestry w Parku św. KingiPo pandemicznej przerwie Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Kopalni Soli "Wieliczka" wraca z letnimi koncertami. W wakacje w Parku św. Kingi 9,16,23 i 30 lipca o 11:00 będzie można posłuchać zarówno marszowych standardów, jak i największych przebojów muzyki popularnej. Wstęp wolny.


Plan na gorące weekendowe przedpołudnie? Koniecznie spacer w rejon szybów Daniłowicza i Paderewskiego. W parkowej altanie, wśród soczystej zieleni górnicza orkiestra oczaruje każde ucho. Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Kopalni Soli "Wieliczka" wie, jak grać! Repertuar aż iskrzy, bo jak się okazuje, instrumenty dęte stworzono nie tylko do marszowej klasyki, ale też hitów znanych z list przebojów oraz kin. Szczegółowy program letnich koncertów górniczej orkiestry już wkrótce

Koncerty górniczej orkiestry w Parku św. Kingi - zobacz zdjęcia


   


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021