hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-05-26

Koniec utrudnień na DK94 w Wieliczce – droga przejezdna. Ciężki sprzęt podniósł walec.Utrudnienia na drodze krajowej 94 w Wieliczce trwały od godziny 12:40 do 14:50. Właśnie zakończyła się akcja podnoszenia walca, który spadł z transportu i spowodował utrudnienia w ruchu.


Walec przewożony przez samochód ciężarowy spadł na drogę. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, pękł jeden z łańcuchów, którymi walec był zabezpieczony. Na miejscu pracowała m.in. policja, straż pożarna i straż miejska. Służby kierowały ruchem, były utrudnienia w rejonie skrzyżowania DK94 z ul. Powstania Styczniowego w Wieliczce.

Przed godziną 15:00 ciężki sprzęt podniósł walec ustawiając go znów na samochodzie ciężarowym. DK94 jest już przejezdna.

Koniec utrudnień na DK94 w Wieliczce – droga przejezdna. Ciężki sprzęt podniósł walec. - zobacz zdjęcia   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka