.


Opublikowano: 2023-04-30

Kopalnia uznana „Sukcesem Roku 2023”Kapituła konkursu „Osobowości i Sukcesy Roku 2023” uznała, że w gronie jego laureatów nie może zabraknąć Kopalni Soli „Wieliczka”. Prestiżowe wyróżnienie odebrał 24 kwietnia Damian Konieczny, Dyrektor Wykonawczy Kopalni Soli „Wieliczka” S.A.


Pamiątkowe statuetki powędrowały do firm, miast oraz do wybitnych osobistości. Kopalnię uhonorowano za jej troskę o dziedzictwo narodowe, za wkład w rozwój turystyki, kultury, nauki oraz ochronę zdrowia na przestrzeni lat.

Uroczysta gala zgromadziła w Warszawie wielu znakomitych gości: artystów, biznesmenów, naukowców, polityków, dziennikarzy, sportowców. Wydarzenie było inspirującym spotkaniem ludzi, którzy, działając w niekiedy bardzo odległych od siebie branżach czy zawodach, nie mają na co dzień sposobności do rozmów. Redakcja magazynu „Osobowości i sukcesy” zaprosiła do konkursu oraz na jego wspaniały finał już po raz 14.

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022