hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-06-25

Kradł paliwo ze stacji benzynowych. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli krzewy marihuanyNiepołomiccy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży paliwa. Dodatkowo śledczy w jego mieszkaniu zabezpieczyli krzewy marihuany oraz specjalistyczny sprzęt do ich uprawy. Ponadto zatrzymany odpowie również za kradzież z włamaniem. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie.


Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP Niepołomice dotarli do mężczyzny skrupulatnie analizując materiał dowodowy, m.in monitoring ze stacji benzynowych. Zebrany materiał wskazywał, że złodziej mógł uczestniczyć w kilku przypadkach kradzieży paliwa na terenie powiatu wielickiego oraz Krakowa. Mężczyzna działał według tego samego schematu. Najpierw kradł tablice rejestracyjne z pojazdów, następnie montował je w swoim samochodzie, tankował paliwo i odjeżdżał ze stacji.

Śledczy w trakcie przeszukania jego mieszkania znaleźli i zabezpieczyli 13 krzewów marihuany w fazie wzrostu, specjalistyczny sprzęt do ich uprawy oraz prawie 120 gramów suszu roślinnego.

Ponadto w trakcie realizacji mężczyźnie udowodniono kradzież z włamaniem do której doszło w nocy z 28 na 29 listopada 2017 roku.

30- latek usłyszał już zarzuty szeregu kradzieży paliwa i kradzieży z włamaniem, uprawy narkotyków oraz posiadania sprzętu do ich uprawy. Odpowie też za kradzież tablic rejestracyjnych. O jego losie zadecyduje Sąd.

KPP Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka