carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-05-17

Krystyna Czubówna oraz Przemek Kossakowski już 21 maja w WieliczceJuż 21 maja w Wieliczce odbędzie się 6. Wielickie Dyktando oraz dwa spotkania ze znanymi i lubianymi: Krystyną Czubówną oraz Przemkiem Kossakowskim.


Krystyna Czubówna, posiadaczka jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w Polsce przedstawi fragmenty reportaży zeszłorocznej noblistki Swietłany Aleksijewicz o mniej znanych aspektach historii Związku Radzieckiego i państw powstałych po jego rozpadzie (Kampus Wielicki, sala audytoryjna, godz. 12:30, wstęp wolny)

Przemek Kossakowski jest znany z takich programów jak Kossakowski. Szósty zmysł lub Kossakowski. Inicjacja. Jest także autorem książki Na granicy zmysłów (Kampus Wielicki, sala audytoryjna, godz. 14:30, wstęp wolny)

Zapisy na dyktando trwają do 19 maja. Wstęp na spotkania jest bezpłatny i niezależny od uczestnictwa w dyktandzie. Serdecznie zapraszamy! Wszelkie informacje dostępne są na stronie wielickiej biblioteki.

Zapraszamy!   
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka