carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-12-28

Kulturalne podsumowanie roku w CKiT


Jak co roku, w atmosferze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, spotkaliśmy się w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce w gronie pracowników, instruktorów i przedstawicieli grup artystycznych, działających pod naszym patronatem, by wspólnie podsumować mijający rok i porozmawiać o planach na przyszłość.

Fot. CKiT/Agnieszka Rogalska

W spotkaniu udział wzięli również goście specjalni - Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł, Zastępca Burmistrza ds. Społecznych Rafał Ślęczka oraz Kierownik Wydziału Kultury, Sportu i Rekreacji Magdalena Golonka. Tradycyjne, grudniowe podsumowanie roku kulturalnego w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce to jedna z nielicznych okazji do zebrania w jednym miejscu przedstawicieli wszystkich grup artystycznych (a jest ich aż 18!), którzy na co dzień realizują swoje pasje w chórach, orkiestrach, zespołach regionalnych i grupach twórczych. Łącznie to ponad 500 osób, które stanowią „kulturalną wizytówkę” naszego regionu i niejednokrotnie zapewniają artystyczną oprawę dla wielu ważnych wydarzeń w naszym mieście.

CKiT

Kulturalne podsumowanie roku w CKiT - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021