carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-05-26

Lednica Górna: Toyota potrąciła rowerzystę


W sobotę /24.05.14r./ około godz. 9:30 w Lednicy Górnej kierujący toyotą /31 lat/, jadąc od strony Wieliczki w kierunku Gdowa, podczas skręcania na wjazd do posesji nie udzielił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

40-letni rowerzysta z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Sprawę wyjaśnia policja. Do podobnego wypadku doszło dwa dni wcześniej w Bilczycach. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 20-letnia kierująca fiatem jadąc od strony Wieliczki w kierunku Gdowa podczas skręcania prawdopodobnie zajechała drogę motocykliście /25 lat/. Obydwoje kierujący zostali zabrani do szpitala z obrażeniami ciała. Byli trzeźwi. Sprawę wyjaśnia policja.

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka