hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-02-26

LIDER MAŁOPOLSKI 2020 dla Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce„Lider Małopolski” to wyróżnienie, które trafiło do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Wieliczce. Kapituła co roku przyznaje 10 Tytułów LIDER MAŁOPOLSKI oraz jeden Tytuł Specjalny. W tym roku jeden z tych tytułów przypadł Wieliczce – za inwestycję związaną z budową Szkoły Mistrzostwa Sportowego.


- Bardzo dziękuję prezesowi Spółki Solne Miasto Łukaszowi Sadkiewiczowi za zrealizowanie inwestycji budowy Szkoły Mistrzostwa Sportowego. W naszym mieście mamy bardzo utalentowaną sportowo młodzież, wiele działających klubów sportowych i sama potrzeba powstania takiej szkoły była znana od lata. Bardzo cieszę się, że cel ten udało się osiągnąć pomimo trudnych czasów związanych z pandemią - podkreśla burmistrz Wieliczki Artur Kozioł.

Szkoła ta o charakterze sportowym powstała w 2020 roku przy Wielickiej Arenie Lekkoatletycznej. W tym nowoczesnym kompleksie oświatowym o powierzchni blisko 4000 mkw uczy się około 200 uczniów. Koszt tej inwestycji, która została zrealizowana przez spółkę SOLNE MIASTO wyniósł 20,6 mln zł.   
likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka