hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-11-27

Liderzy Bezpieczeństwa DrogowegoStowarzyszenie Partnerstwa Dla Bezpieczeństwa Drogowego powołało Kapitułę Nagrody „Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego”, która dokonała wyboru laureatów w
5 kategoriach –Osoba, Organizacja Pozarządowa, Instytucja Publiczna, Firma oraz Media.


Nagrody dla liderów działań w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego zostały wręczone podczas uroczystej gali w dniu 24 listopada 2017 roku w Warszawie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wśród nominowanych do nagrody „Partner Bezpieczeństwa Drogowego” są przedstawiciele z Gminy Niepołomice.

W kategorii Osoba - Kapituła doceniła Pana Aspiranta Zbigniewa Dyjacha –funkcjonariusza Komisariatu Policji w Niepołomicach za długoletnie działania z zakresu prewencji i edukacji w obszarze ruchu drogowego. Pan Zbigniew Dyjach pełniąc służbę w rejonach szkół, dbał o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży idących do i ze szkoły, a także uczestniczył w wielu spotkaniach, prelekcjach, akcjach i happeningach.

Wśród nominowanych do nagrody w kategorii Instytucja Publiczna znalazła się Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego w Suchorabie. Placówka od wielu lat realizuje wieloaspektowe działania związane z szerzeniem wśród uczniów wiedzy z zakresu bezpieczeństwa drogowego mające na celu podnoszenie świadomości dzieci w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze, a także wykształcenie nawyku noszenia kamizelek czy elementów odblaskowych.

W kategorii Media Kapituła Nagrody Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zdecydowała, że na wyróżnienie zasługuje lokalna Gazeta Niepołomicka, która od lat propaguje tematykę bezpieczeństwa ruchu drogowego, umożliwia publikację tekstów wielu podmiotom, którym temat bezpieczeństwa na drodze nie jest obojętny.

Do udziału w uroczystości rozdania nagród zaproszeni zostali przedstawiciele m.in. władz państwowych i samorządowych, organizacji pozarządowych, służb publicznych, środowisk naukowych, firm prywatnych. Wszystkie te instytucje i osoby łączy wspólny cel, jakim jest działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce.
 

Joanna Bajer   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka