hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-12-10

Listonoszka wielickiej poczty przez kilka miesięcy nie dostarczała listów i paczek. Przywłaszczyła sobie kilkaset przesyłek.Policja zatrzymała listonoszkę pracującą na wielickiej poczcie. Okazuje się, że kobieta od kilku miesięcy nie dostarczyła sporej ilości listów i paczek do adresatów.


Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć listonoszka pracująca na poczcie w Wieliczce nie doręczała przesyłek, sama podpisywała się, że zostały one dostarczone, a przesyłki sobie przywłaszczała. Kobieta postępowała w ten sposób przez kilka miesięcy przywłaszczając sobie kilkaset przesyłek. Prawdopodobnie pokrzywdzonych przez tą kobietę jest około 700 osób, przy okazji spowodowała mnóstwo kłopotów w związku ze „znikającymi” przesyłkami. Zatrzymana listonoszka ma 23 lata, a cała sprawa ujrzała światło dziennie gdy pewna kobieta zgłosiła się na pocztę, aby dowiedzieć się gdzie jest przesyłka, która już dawna powinna do niej dotrzeć. Na poczcie dowiedziała się, że przesyłka została dostarczona i pokazano jej złożony podpis. Kobieta zgłosiła sprawę na policję, ponieważ złożony podpis nie należał do niej, ktoś jej podpis podrobił.   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza