hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-06-21

Łysokanie. Poważny wypadek, lądował śmigłowiec LPR.W sobotę 20 czerwca około godziny 9:00 doszło w miejscowości Łysokanie (gmina Kłaj) do poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.


Jak poinformował nas asp. Paweł Tomasik z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce, do zdarzenia doszło na drodze krajowej 94 w miejscowości Łysokanie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący samochodem marki Hyundai jadąc od Bochni w kierunku Krakowa wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem marki Audi, który jechał w kierunku Bochni. W wyniku zderzenia ciężkich obrażeń doznała pasażerka Hyundai-a, która została przetransportowana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala przez ZRM. Jedna z poszkodowanych osób została uwięziona w pojeździe, strażacy pracujący na miejscu aby ją wydobyć musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

Łysokanie. Poważny wypadek, lądował śmigłowiec LPR. - zobacz zdjęcia   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka