.


Opublikowano: 2023-05-29

Magazyny do wynajęcia w Gdańsku i GdyniPowierzchnie magazynowe w Gdańsku i Gdyni są obecnie jednymi z najbardziej pożądanych nieruchomości komercyjnych na Pomorzu. Pełnią też ważną rolę na całym rynku magazynowym w Polsce. W ciągu ostatnich kilku lat oba miasta doświadczyły wzrostu w sektorze logistycznym, co spowodowało rozwój magazynów o różnej wielkości i specyfikacji.


Wynajem powierzchni magazynowych Gdańsk/Gdynia – dogodna lokalizacja
Gdańsk jest położony w strategicznym punkcie geograficznym Polski i Europy Środkowej, co czyni miasto idealnym miejscem do prowadzenia biznesu. Gdańsk jest blisko międzynarodowych portów morskich, jak również międzynarodowych autostrad, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla transportu.

Wynajem magazynu – Gdańsk, Gdynia. Przykładowe inwestycje
Wśród inwestycji można wymienić różne magazyny w Gdańsku i Gdyni. Poniżej prezentujemy wybrane z nich.

Gdańsk Logistic Centre – to nowoczesny kompleks magazynowo-biurowy o powierzchni około 35 000 mkw. Centrum znajduje się w pobliżu portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz portu morskiego w Gdańsku. Kompleks posiada wiele zaawansowanych funkcji, takich jak automatyczne drzwi, systemy alarmowe i klimatyzację.

Gdynia Business Center - to kompleks magazynowy o powierzchni ponad 10 000 mkw. Znajduje się w pobliżu centrum miasta i oferuje różne rodzaje powierzchni magazynowych, w tym magazyny wysokiego składowania i magazyny zewnętrzne. Można dopasować powierzchnię w zależności od potrzeb firmy.

Port Gdynia Distribution Centre – to magazynowy kompleks logistyczny o powierzchni ponad 60 000 mkw. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu głównych dróg, dzięki czemu jest łatwo dostępne dla transportu. Oferuje szeroki zakres usług logistycznych, w tym magazynowanie, transport oraz usługi spedycyjne.

P3 Gdańsk – to centrum logistyczne o powierzchni około 40 000 mkw. Zlokalizowane jest w pobliżu portu morskiego w Gdańsku, co ułatwia transport morski. Oferuje różne rodzaje powierzchni magazynowych, w tym magazyny wysokiego składowania i magazyny zewnętrzne.

Gdańsk Business Park – to kompleks biurowo-magazynowy o powierzchni ponad 22 000 mkw. Znajduje się w pobliżu lotniska Gdańsk, dzięki czemu jest łatwo dostępny dla klientów biznesowych. Oferuje różne rodzaje powierzchni magazynowych, w tym magazyny zewnętrzne i wysokiego składowania.

Gdańsk i Gdynia oferują wiele różnych inwestycji w powierzchnie magazynowe, które zaspokajają potrzeby różnych firm. Wszystkie te inwestycje są zlokalizowane w dogodnych miejscach i oferują szeroki zakres usług, co czyni je atrakcyjnymi dla klientów biznesowych.

artykuł sponsorowany


   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022