carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-04

MAMMA MIA: Profilaktyka wad postawy u dzieci - relacja


Coraz więcej dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym ma problem z prawidłową postawą ciała. Ciężki tornister, brak ruchu i siedzący tryb życia to tylko niektóre przyczyny skoliozy, pogłębionej lordozy czy też pogłębionej kifozy.

Kolejne spotkanie Mamma Mia / fot. Eva Hajduk

O prawidłowym rozwoju postawy ciała u dzieci podczas kolejnego spotkania MAMMA MIA opowiadał rehabilitant Oskar Noworyta, specjalista w zakresie wad postawy. Podczas warsztatów można było usłyszeć o tym jak uchronić swoje pociechy przez rozwojem wad postawy, a także w jaki sposób przeprowadzić diagnostykę, rehabilitację i korekcję tych zaburzeń.

MAMMA MIA: Profilaktyka wad postawy u dzieci - relacja - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka