carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-01-26

MAMMA MIA w Świetlicach Środowiskowych: Produkty pszczele i ich właściwości


Podczas drugiego tygodnia spotkań w ramach „pszczelego” cyklu MAMMA MIA w Świetlicach Środowiskowych odkryliśmy, jakie produkty oprócz świetnie znanego i uwielbianego przez wszystkich miodu otrzymujemy dzięki tym małym, pracowitym stworzeniom.

fot. CKiT

W fascynujący świat pszczół wprowadził nas Bolesław Łukasik z Koła Pszczelarzy w Wieliczce, który odwiedził również maluchy z Akademii 3-latka w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Wszystkie dzieci i ich opiekunów zapraszamy do Świetlic Środowiskowych na kolejne odsłony spotkań z przedstawicielami Koła Pszczelarzy w Wieliczce, które odbywają się w poniedziałki (Janowice), środy (Sułków) oraz w piątki (Lednica Górna) o godz. 10.30.

CKiT

MAMMA MIA w Świetlicach Środowiskowych: Produkty pszczele i ich właściwości - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022