.Opublikowano: 2021-01-11

Materace termoelastyczne - odkryj zalety nowoczesnych materacyRóżnorodność dostępnych na rynku materacy sprawia, że przy wyborze odpowiedniego, naprawdę można się pogubić. W takiej sytuacji warto sięgnąć po sprawdzony produkt. Gdy szukasz materaca, który sam dostosuje się do Twoich potrzeb, wybierz jeden z termoelastycznych materacy szwedzkiej marki Hilding.


Komfortowe materace piankowe reagują na nacisk ciała, dostosowując się do jego kształtu. Termoelastyczne pianki dają wrażenie otulenia. A im wyższa temperatura ciała, tym bardziej miękki staje się materac. Ale to nie ich jedyne zalety. Przeczytaj ten krótki poradnik, a poznasz je wszystkie.

Nowoczesne rozwiązania w parze ze szwedzką jakością

Najlepsze produkty kryją w sobie wysokiej jakości materiały i najnowsze technologiczne rozwiązania. Marka Hilding kieruje się tą zasadą od 1939 roku. Dlatego ich materace spełniają zróżnicowane oczekiwania wielu klientów na całym świecie. Komfortowe materace Hilding dedykowane są wymagającym osobom, które ponad wszystko cenią sobie wygodny sen. W ofercie marki znajdziesz termoelastyczne materace Rumba i Salsa. Oba wykonane są z dwóch rodzajów pianek zapewniających zdrowe podparcie dla mięśni i kręgosłupa. Zapamiętują kształt ciała użytkownika i są niezwykle odporne na eksploatację — a dzięki temu trwałe. Termoelastyczne materace piankowe marki Hilding kupisz m.in. na sennamaterace.pl.Zalety termoelastycznych materacy

Oba termoelastyczne materace marki Hilding wyróżniają się wysoką sprężystością. Każdy z nich posiada aż 7 stref twardości, co pozwoli na optymalne dopasowanie materaca do wzrostu i wagi użytkownika. Ich największą zaletą jest doskonały rozkład punktów nacisku ciała na powierzchnię materaca. Termoelastyczne pianki reagują na temperaturę ciała, oddając mu ciepło. A to pobudza krążenie krwi użytkownika. Z tego względu materace z pianką Visco polecane są osobom ze słabym krążeniem. Dodatkowo pianka ta zmniejsza napięcie mięśni i ułatwia ich regenerację. Te właściwości z kolei przeciwdziałają powstawaniu odleżyn. Materace termoelastyczne polecane są również dla alergików, gdyż w ich wnętrzu nie gromadzą się roztocza, bakterie i grzyby.

Jak wybrać odpowiedni materac

Chociaż materace termoelastyczne są wysokoplastyczne i z łatwością dopasowują się do krzywizn ciała, nie możesz po prostu kupić pierwszego lepszego modelu, jaki wpadnie Ci w oko. Po pierwsze materac przede wszystkim powinien być dostosowany do wagi najcięższej osoby, która będzie z niego korzystała. Po drugie musi być kompatybilny z ramą łóżka. I po trzecie, choć pewnie od tego trzeba by zacząć, musi spełniać Twoje oczekiwania. Inny materac wybierzesz dla małego dziecka, inny dla nastolatka, a jeszcze inny dla osoby po urazach, potrzebującej dodatkowego wsparcia dla mięśni. W tym ostatnim przypadku świetnie sprawdzi się materac Hilding Salsa zbudowany z pianki Flexifoam, zapewniającej optymalną sztywność i pianki Visco odciążającej mięśnie.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat problemów z kręgosłupem, które pomoże rozwiązać Ci dobrze dopasowany materac termoelastyczny, sprawdź portal www.zdrowykregoslup.pl. Natomiast na stronie www.veronique.pl dowiesz się, czy śpisz na odpowiednim materacu.

artykuł sponsorowany   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek