.


Opublikowano: 2022-11-22

Metamorfoza w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie Wieliczka - pani Anna schudła 15 kgDzisiaj przedstawiamy Wam Panią Anię, która podczas swojej przygody z odchudzaniem pozbyła się aż 15 zbędnych kilogramów. Przez cały okres Pani Anna była bardzo sumienna i zdeterminowana, aby osiągnąć wyznaczony cel. Efekty, które uzyskała, robią ogromne wrażenie!Z wielką przyjemnością zapraszamy do krótkiego wywiadu z podopieczną gabinetu Projekt Zdrowie Wieliczka : )

Dlaczego, postanowiła Pani podjąć decyzję o odchudzaniu?
Myślę, że dlatego, iż w pewnym momencie szczególnie zaczęły mi przeszkadzać nadprogramowe kg. Czułam się ciężko, a to utrudniało mi codzienne funkcjonowanie. Przyjechałam na urlop do Polski, przeczytałam w internecie, że otworzył się w Wieliczce Gabinet Dietetyczne Projekt Zdrowie i postanowiłam skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej. Na pierwszej wizycie, zobaczyłam swoje wyniki i wiedziałam, że muszę coś z tym zrobić. Postanowiłam schudnąć i poprawić swoją kondycję, poprzez odpowiednią dietę oraz aktywność fizyczną.

Jakie błędy popełniała Pani przed kuracją?
Podstawowym błędem było z pewnością to, że wypijałam zbyt mało wody. Myślę, że maksymalnie 1l dziennie. Miałam też "problem" z regularnością posiłków. Nie jadłam dużo, ale jadłam tylko wtedy kiedy miałam czas, a wtedy wrzucałam, w siebie co tylko było pod ręką.

Czy na początku miała Pani jakieś obawy?
Podeszłam do tego z wielką ochotą i zaangażowaniem. Myślę, że pani Dietetyk to potwierdzi. Tak naprawdę wiedziałam, co chce osiągnąć, byłam też przygotowana psychicznie na zmiany, na to co będę musiała zrobić.

Co motywowało Panią do wytrwania na diecie?
Najbardziej oczywiście efekty!! Cotygodniowe spadki wagi. Już po dwóch tygodniach było widać ogromną różnicę. Tutaj sporą rolę odegrały cotygodniowe wizyty, najpierw stacjonarne w gabinecie a później były to cotygodniowe wizyty online. Pani Dietetyk monitorowała zmiany i bieżące zapotrzebowanie organizmu oraz pracowałyśmy nad prawidłowymi nawykami żywieniowymi. Teraz już wiem, że dieta nie jest udręką ani karą, a moim sposobem na zdrowie i dobre samopoczucie. Czuję się lepiej ze sobą i życie jest lepsze, jestem bardziej szczęśliwa.

Czy jest Pani zadowolona z efektów?
Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona. Szczerze nawet nie pomyślałam, że będzie to aż tak przyjemne i fajne. Jeszcze nie powiedziałam ostatniego zdania, i będę kontynuować współprace z Panią Dietetyk Karoliną, a końcowe efekty na pewno Wam pokażę.

A jak czuje się Pani w mniejszym rozmiarze?
Wspaniale. To jest prawdziwa przyjemność wymienić garderobę. Czuję się świetnie i nie chce wracać już do starej wersji siebie.

Czy poleciłaby Pani innym osobom Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie Wieliczka?
Ależ oczywiście! Poleciłabym i wiem, że jeśli mogłabym cofnąć czas, to sama rozpoczęłabym tę przygodę o wiele wcześniej. Poprawiło się moje samopoczucie, kompleksy odeszły w zapomnienie. Przekroczenie progu gabinetu to była jedna z lepszych decyzji, jakie podjęłam.Sprawdź metamorfozy naszych Pacjentów i sam przekonaj się, dlaczego warto zawalczyć o zdrowie, szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow/

Odważ się na zmiany i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

 W ramach bezpłatnej konsultacji w gabinecie otrzymasz zupełnie za darmo:

• analizę składu ciała wraz z omówieniem wyników,
• badanie zawartości tkanki tłuszczowej,
• dane o swoim zapotrzebowaniu kalorycznym.

Co po konsultacji?
• Masz możliwość rozpoczęcia kuracji opartej na diecie!
• Bez wiążących Cię umów!
• Bez obowiązku zakupu dodatkowych suplementów.

Twoje spotkanie z dietetykiem

Zadzwoń pod numer 572 290 305 – zapisz się na bezpłatną konsultację z dietetykiem lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie https://wieliczka.projektzdrowie.info/

Możesz umówić się także wysyłając wiadomość przez Facebooka:
 


PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNEE-mail: wieliczka@projektzdrowie.info
ul. H. Sienkiewicza 35,
32-020 Wieliczka

Tel. 572 290 305

https://wieliczka.projektzdrowie.info/
 

 
 artykuł sponsorowany
 


Dietetyk Karolina Madej


 

    35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022