hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-11-24

Mężczyzna zginął pod kołami pociągu – wypadek śmiertelny w SzarowieDziś, tj. 24 listopada, około godziny 10:45 w miejscowości Szarów doszło do tragicznego zdarzenia z udziałem pociągu relacji Tarnów – Kraków.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna w wieku 53-lat prawdopodobnie popełnił samobójstwo rzucając się pod koła pociągu. Na miejscu prowadzone są czynności przez policjantów z Wieliczki pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wieliczce. Początkowo ruch pociągów w obu kierunkach był wstrzymany, obecnie pociągi jeżdżą już w kierunku Tarnowa, natomiast relacja Tarnów – Kraków nadal jest zablokowana.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021