hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-10-18

Mieszkaniec Krakowa kradł narzędzia w gminie WieliczkaWieliccy kryminalni zatrzymali 29- letniego mieszkańca Krakowa, który trzykrotnie dopuścił się kradzieży elektronarzędzi z terenu jednej z firm w gminie Wieliczka. Teraz sprawca poniesie odpowiedzialność przed sądem.


Do kradzieży doszło we wrześniu br. Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży m.in. pompy próżniowej, szczęk do prasy, wiertarki akumulatorowej oraz młota udarowego, do których doszło na terenie posesji w gminie Wieliczka. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 9 tys. złotych. Funkcjonariusze wydziału kryminalnego prowadzili czynności wykrywcze i gromadzili dowody. Działania te doprowadziły do ustalenia i zatrzymania sprawcy tych czynów. Okazał się nim 29-latek - były pracownik firmy z której skradziono elektronarzędzia. Policjanci przedstawili zatrzymanemu trzy zarzuty kradzieży do których się przyznał. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021