hyundai


.


leroymerlin


Opublikowano: 2023-01-11

Mieszkaniec Wieliczki w 2. edycji programu „Farma” w PolsacieJuż od 2 stycznia, codziennie, o godzinie 20:00 w Polsacie reality show „Farma”, a w nim Kamil Knut (27l.) z Wieliczki. „Farma” to program, który skradł serca Polaków. Kilkunastu ochotników świadomie porzuci swoje wygodne życie i wyruszy w podróż po mazowieckiej wsi. Przez osiem tygodni będą mieszkać w gospodarstwie bez bieżącej wody i… Internetu. Ktookaże się najbardziej gospodarnym Farmerem i zdobędzie tytuł Super Farmera oraz 100 tysięcy złotych? W walce o nagrodę główną wspierać ich będą prowadzące Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, a pieczę nad obowiązkami Farmerów będzie sprawował niezawodny rolnik Szymon Karaś.


Co nowego zobaczymy w drugim sezonie Farmy? Farmer Tygodnia, oprócz największej odpowiedzialności za gospodarstwo, otrzyma także przywileje. Pozostali Farmerzy, którzy będą wezwani do pojedynku nie będą znali dnia, ani godziny rozgrywki. Co do liczby osób jaka może odpaść, również nie ma sztywnej zasady – teraz może odpaść nawet kilka osób jednego dnia. Farmerzy niczego już nie mogą być pewni.

KAMIL KNUT

Twardziel o gołębim sercu. Jest właścicielem firmy sprzątającej, masażystą i trenerem personalnym. Ma duże poczucie humoru i dystans do siebie, nie może ustać w miejscu. Podróże dają mu ciągłą adrenalinę, bez której nie wyobraża sobie życia. Survival go kręci, dlatego Farma zdaje się być stworzona dla niego. W młodości ćwiczył zapasy. Dwukrotnie zdobył trzecie miejsce na Mistrzostwach Polski i wiele nagród na mniejszych zawodach. Obecnie trenuje MMA. W 2015/16 startował w konkursie Mistera Polski, gdzie zdobył tytuł wice-Mistera.

IG Kamila: https://www.instagram.com/kamilknut/
Instagram:https://www.instagram.com/farmapolsat/
Facebook:https://www.facebook.com/farmapolsat/


   
kabaret jurki

Dbaj o zdrowie  
27|01|2023


35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022