hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-10-26

Mietniów. 16-latek zatrzymany ze znaczną ilością narkotyków.W czwartek 21 października wieliccy policjanci z wydziału kryminalnego skontrolowali w Mietniowie w pobliżu jednego z parkingów, samochód w którym znajdowało się czterech młodych mężczyzn. Jeden z nich miał przy sobie ponad 100 gramów środków odurzających w postaci marihuany oraz mefedronu, której czarnorynkowa wartość to około 5 tys. zł.


Informacja jaka dotarła do policjantów, że w tamtym rejonie dochodzi do handlu narkotykami okazała się prawdziwa. 21 października w godzinach wieczornych funkcjonariusze wielickiej policji skontrolowali zaparkowany w Mietniowie samochód w którym znajdowało się czterech młodych mężczyzn. 16-latek miał przy sobie marihuanę oraz mefedron – w sumie 100 gram środków odurzających. Oprócz tego policjanci zabezpieczyli 10 tys. zł w gotówce oraz wagę dilerską. 16-latek został zatrzymany i usłyszał wstępnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, o jego losie zadecyduje Sąd Rodzinny.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021