carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2018-01-29

Mietniów. Drewno wypadło z ciężarówki i uderzyło w samochód osobowy.Dziś, tj. 29 stycznia około godziny 11:30 doszło w Mietniowie do niecodziennego zdarzenia w wyniku którego zniszczeniu uległ samochód osobowy.


Dzisiaj w Mietniowie, samochód ciężarowy przewożący drewno na łuku drogi zgubił znaczną część ładunku. Niestety w miejscu gdzie drewno wypadło z ciężarówki, na poboczu drogi stał samochodów osobowy. Wypadające z transportu drewno zniszczyło zaparkowany samochód w środku którego znajdowała się kobieta. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego udzielił kobiecie pomocy, na szczęście doznała ona tylko drobnych urazów. Do zdarzenia doszło przy przystanku BUS. Na miejsce zdarzenia przybyła również policja. Jak się okazało ładunek drewna był źle zabezpieczony.

Mietniów. Drewno wypadło z ciężarówki i uderzyło w samochód osobowy. - zobacz zdjęcia

   Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka