.Opublikowano: 2022-05-18

Mistrzostwa Europy w Combat JuJutsuW dniach 13 – 15 maja w Malgrat De Demar w Hiszpanii, odbyły się Mistrzostwa Europy JuJutsu w dwóch formułach: Full Contact oraz Closs Contakt. Niepołomicki klub Challenge Ju-Jitsu Sport reprezentowała piątka zawodników, która została wcześniej powołana do reprezentacji Polski CJJ.


Na Mistrzostwa postanowiliśmy się wybrać droga lądową. Podróż zaczęliśmy w czwartek dwunastego maja o godzinie dziesiątej. Przejechaliśmy cztery kraje: Czechy, Niemcy, Francje oraz Hiszpanię. Dnia następnego w godzinach przedpołudniowych, dotarliśmy na miejsce do hotelu w którym byliśmy do niedzieli piętnastego maja. W piątek o godzinie osiemnastej zameldowaliśmy się na ważeniu zawodników. Wszyscy bez problemy zmieścili się w swojej wadze. Zaraz potem ruszyliśmy na kolację (w końcu!!) i upragnione morze. Tam moczyliśmy nogi a niektórzy nawet zaliczyli morsowanie. W sobotę o godzinie dziesiątej, odbyło się szkolenie dla sędziów oraz trenerów. W godzinach popołudniowych zaczęliśmy rywalizacje na trzech matach jednocześnie w formule Close Contact. Po pierwszym dniu zdobyliśmy pięć medali. W dniu następnym od godziny dziesiątej zaczęliśmy rywalizację w formule Full Contact. Ostatecznie zdobyliśmy trzy kolejne medale. Na zakończenie odbyła  się dekoracja zawodników, po której udaliśmy się na kolację i kierunek Polska. W poniedziałek po godzinie szesnastej dotarliśmy na miejsce, gdzie zostaliśmy przywitani brawami rodziców.

Podsumowując, pokonaliśmy prawie pięć tysięcy kilometrów, dwa dni ciężkich walk, nabyliśmy kolejne bezcenne doświadczenie oraz zobaczyliśmy mnóstwo fascynujących miejsc i widoków, które na zawsze zostaną z nami.

Zawodnicy Challenge Ju-Jitsu Sport z ośmioma medalami Mistrzostw Europy!!

Close Contact:
Oliwia Długosz Mistrzostwo Europy.
Arkadiusz Małek Vice Mistrzostwo Europy.
Nadia Małek - brązowy medal.
Oskar Zych - brązowy medal.
Bartłomiej Chwajoł - brązowy medal.

Full Contact:
Nadia Małek – Vice Mistrzyni Europy.
Oliwia Długosz – Vice Mistrzyni Europy.
Oskar Zych – Vice Mistrz Europy.

Większość walk kończyła się w dogrywkach co pokazało że nie jesteśmy tu przypadkiem i mogła być na naszą korzyść. Był to najważniejszy sprawdzian dla nas. Można powiedzieć, że dopiero zaczynamy walki w tych formułach.

Dziękujemy Firmie A-Sport Agnieszka Chwajoł za ufundowanie koszulek dla całej reprezentacji Polski, Miasto i Gmina Niepołomice, firmie Konkretmk.pl, oraz firmie AGMAZ I LUKMAZ.
Dziękujemy rodzicom za tak duże zaufanie.

Wszystkim Ogromne Gratulacje!!

Challenge Ju-Jitsu Sport 

 
Mistrzostwa Europy w Combat JuJutsu - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021