leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-06-17

Mistrzostwo Małopolski zawodników UKS REGIS Wieliczka

Dnia 12 czerwca, w pięknym obiekcie Tauron Areny mieli przyjemność rozgrywać swoje finałowe spotkanie młodzicy młodsi UKS REGIS Wieliczka . Po wygraniu wszystkich spotkań w swojej grupie eliminacyjnej final rozgrywali z najlepszym zespołem 2 grupy czyli RADWAN SPORT-KORONĄ Kraków.

Bardzo zacięte i pełne emocji widowisko oglądali licznie zgromadzeni rodzice Od początku meczu miał bardzo zacięty przebieg. Wzmocniony zespół RADWAN - Korona Kraków jednym z liderów z drużyny młodzika Mateuszem Skrzek nie oddał pola i w meczu żadna z drużyn nie uzyskała dużej przewagi . Prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie I do końca nie można było być pewnym zwycięstwa. Jednak końcowe minuty meczu i nasza skuteczniejsza gra zdecydowała o zwycięstwie wieliczan Miło było grać przy dużym dopingu rodziców obu zespołów czego tak bardzo brakowało nam od ponad roku - dziękujemy i liczymy na podobną frekwencję w przyszłym sezonie! Ostatecznie UKS REGIS WIELICZKA pokonał RADWAN SPORT KORONĘ KRAKÓW 65-59 ( do przerwy 35-28). Punkty w naszym zespole zdobyli Nowak 24, Bednarski 10, Rogoziński 8, Trojan 6, Kołaczkowski T 5, Huszno 4, Palonek 4, Szybowski 4, Jania 2, Konik, Dziedzic, Golański . Najwięcej u krakowian Skrzęk 28, Czarnecki 12.

W drużynie UKS REGIS Wieliczka w trakcie sezonu grali jeszcze Aleksander Łabędź , Tadeusz Hajduk i Wiktor Rogoziński.

Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.