carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-05

MKS MOS Wieliczka w najlepszej szóstce w kraju – zobacz film


Zawodniczki z MKS MOS Wieliczka dostały się do pierwszej szóstki Mistrzostw Polski Juniorek. Dzisiaj awans ten zapewniło im zwycięstwo z PTPS Piła 3:0.

fot. sxc.hu

Zawodniczki MKS MOS Wieliczka pokonały dzisiaj w półfinale o miejsca 5-8 PTPS Piła, 3:0 (25:21, 25:22, 25:14). Podczas dzisiejszego meczu zawodniczki z Wieliczki wypracowały sobie przewagę pod koniec pierwszego seta. Początek drugiego seta zapowiadał wyrównaną grę jednak Wieliczanki znów pokazały, na co je stać wypracowując sobie kilkupunktową przewagę, którą straciły dopiero w końcówce pozwalając przeciwniczkom doprowadzić do remisu. Remis jednak długo się nie utrzymywał wieliczanki wygrały i tą partię. Trzeci set zdecydowanie należał do zawodniczek z Wieliczki, który wygrały wysoko, bo do 14. Najlepszą zawodniczą tego meczu wybrano Alicję Grabkę z MKS MOS Wieliczka. Już jutro na Mistrzostwach Polski Juniorek będą walczyć o piątą pozycję grając z z Silesia Volley Mysłowice, która dziś równie pewnie jak zawodniczki z Wieliczki pokonała MKS Świdnice.

http://www.pilka-siatkowa.com/ - Portal o siatkówce przedstawia sobotnie spotkanie podczas Mistrzostw Polski Juniorek (02-06.04.2014) Kętrzyn, pomiędzy zespołami MKS MOS Wieliczka vs PTPS Piła


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021