W niedzielę 6 marca 2016 r. w Gorlicach, zawodniczki Klubu MKS MOS WIELICZKA wygrały Turniej I Ligii Młodziczek i na jeden turniej przed końcem rozgrywek ligowych zajmują 1 miejsce w Małopolskiej Lidze Młodziczek, na 36 zespołów startujących z Województwa Małopolskiego. " />
carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-03-14

Młodziczki – wspaniały sukces zawodniczek MKS MOS WIELICZKA


W niedzielę 6 marca 2016 r. w Gorlicach, zawodniczki Klubu MKS MOS WIELICZKA wygrały Turniej I Ligii Młodziczek i na jeden turniej przed końcem rozgrywek ligowych zajmują 1 miejsce w Małopolskiej Lidze Młodziczek, na 36 zespołów startujących z Województwa Małopolskiego. 

 
Podopieczne Trenera Artura Stryszowskiego już w poprzednim turnieju zapewniły sobie udział w rozgrywkach centralnych, awansując do Ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. W Gorlicach zawodniczki MKS MOS WIELICZKA rozegrały świetny turniej, pokonując SPARTĘ KRAKÓW A, SANDECJĘ NOWY SĄCZ A oraz EKSTRIM Gorlice. Należy nadmienić, że dziewczętom z Wieliczki towarzyszyła grupa kilkunastu wspaniałych Rodziców, którzy nie wahają się ani sekundy, aby jechać i wesprzeć swoje dzieci.

Oto wyniki poszczególnych meczy:
MKS MOS WIELICZKA A 2 : 0 EKSTRIM Gorlice
MKS MOS WIELICZKA A 2 : 0 SANDECJA NOWY SĄCZ A
MKS MOS WIELICZKA A 2 : 1 SPARTA KRAKÓW A
SANDECJA NOWY SĄCZ A 2 : 1 SPARTA KRAKÓW A
EKSTRIM Gorlice 1 : 2 SPARTA KRAKÓW A
SANDECJA NOWY SĄCZ A 1 : 2 EKSTRIM Gorlice

Drużyna MKS MOS WIELICZKA wystąpiła w składzie:
LEWIŃSKA MAGDALENA – rozgrywająca / kapitan /
KUJAWA WIKTORIA – środkowa
GÓRSKA IZABELA – środkowa
BARSKA JULIA – środkowa
PALONEK POLA – środkowa
DREJ MONIKA – przyjmująca
WÓJTOWICZ AGNIESZKA – przyjmująca
HARTABUS MAGDALENA – przyjmująca
KYRCZ AGNIESZKA – przyjmująca
MONETA JULIA – atakująca
HEBDA JULIA – atakująca
STRYSZOWSKI ARTUR – Trener

Wszystkie dziewczęta MKS MOS Wieliczka uczęszczają i podnoszą swoje umiejętności na zajęciach sportowych zorganizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021