carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-03-19

Molik powraca – tournee po przedszkolach


Z pewnością wszyscy pamiętają gospodarza Działu dziecięcego, ogromniastego Mola, który w zeszłym roku zachęcał naszych małych mieszkańców do czytania.

fot. PiMBP w Wieliczce

Być może wszyscy ci zechcieliby nie tylko powspominać akcje czytelnicze z jego udziałem, ale nawet zdecydują się wziąć udział w nowych, które przygotowaliśmy na ten rok dla naszych małych czytelników.

Chcieliśmy zakomunikować zainteresowanym, że Molik znowu rusza w „tournee po przedszkolach”. Zachęcamy do udziału wszystkie przedszkola z terenu Miasta i Gminy Wieliczka, które zechciałyby zaprosić Mola na spotkanie z dzieciakami w ich przedszkolu. Proponujemy ciekawe zajęcia promujące wielicką bibliotekę, jej szeroką ofertę oraz zabawę z książką bez wychodzenia z przedszkola.

Odwiedziliśmy już przedszkole nr 1 w Wieliczce, gdzie z ogromnym sercem przyjęły nas 3- latki.
Dzieciaki zauroczone Molem obiecały, że odwiedzą go w bibliotece i pożyczą swoją pierwszą książkę.

Koordynator: Paulina Wandas
Tel. 012 278-30-75
E-mail: dzialdzieciecy@biblioteka.wieliczka.eu

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021