.
Opublikowano: 2017-06-28

Music Cafe Bar PODZAMCZE – nowe miejsce w WieliczceNie tak dawno, bo zaledwie kilka tygodni temu na mapie Wieliczki, pojawiło się nowe miejsce, gdzie można usiąść, zrelaksować się, posłuchać dobrej muzyki, coś zjeść, zasmakować jedynych w swoim rodzaju gofrów, poznać ponad kilkanaście rodzajów piw, w tym niszowe-craftowe i przy okazji obejrzeć te najciekawsze imprezy sportowe na dużym ekranie.


Wszystko to na świeżym powietrzu, na wielickich tarasach byłej baszty Zamku Żupnego zlokalizowanych przy Alei Jana Pawła II w samym centrum Wieliczki. W Music Cafe Bar PODZAMCZE, bo o tym miejscu mowa, mimo że istnieje stosunkowo krótko, już odbyło się kilka mniejszych wydarzeń (koncerty na żywo i zjazd food trucków z ciekawym jedzeniem, jak również mini festiwal pieroga). W minioną niedzielę, również nie zabrakło atrakcji. Na dzieci czekała animatorka, malowanie twarzy, rozdawanie balonów i puszczanie ogromnych baniek.

Już wkrótce odbędzie się podobna akcja eventowa dla dzieci, a dla dorosłych muzyka wraz tańcami na jednym z tarasów w stylu latino/cubana wraz z przekąskami. Szczegóły facebook lub Instagram.

Cafe Bar Podzamcze oferuje: ogromne zapiekanki – a nawet większe niż te na krakowskim Kazimierzu, kiełbasa z grilla lepsza niż z niebieskiej nyski z ronda w Krakowie, frytki, gofry, piwa rzemieślnicze i inne napoje. Zapraszamy mieszkańców Wieliczki i nie tylko, codziennie od godziny 11. Ostatnie zamówienie godz.23 a w weekendy nawet później ale można pozostać dłużej wraz z barmanem.

Nasz lokal znajduje się niedaleko pomnika przy Alei Jana Pawła II (za restauracją Królewska)

Chcesz znać dokładną lokalizację? Kliknij tutaj. Nie zapomnijcie polubić nas na Facebooku: facebook.com/podzamczewieliczka

Dzięki temu będziecie mogli dowiedzieć się o wydarzeniach organizowanych w PODZAMCZu, nowościach w naszej ofercie oraz zdobyć kupony rabatowe.

artykuł sponsorowany   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022