hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-01-26

Muzyczny początek rokuTradycyjnie styczeń rozpoczął się w Kopalni Soli „Wieliczka” od Koncertu Noworocznego, a właściwie dwóch. Organizowane wspólnie z Operą Krakowską wydarzenie przyciągnęło tłumy melomanów.


Na podziemnej scenie swoim talentem czarowali znakomici Katarzyna Oleś-Blacha, Monika Korybalska, Iwona Socha, Krzysztof Kozarek i Adam Sobierajski. Solistom towarzyszyła Orkiestra Opery Krakowskiej, którą brawurowo poprowadził Tomasz Tokarczyk. W tym roku publiczność miała również okazję podziwiać występ Baletu Opery Krakowskiej.

Pod koniec stycznia w kopalni zrobiło się niezwykle świątecznie. W bożonarodzeniowy nastrój publiczność wprowadziły „Kolędy na trzech tenorów”. Najpiękniejsze polskie i zagraniczne kolędy zaśpiewali utalentowani Łukasz Gaj, Jakub Oczkowski i Alexander Martinez. Orkiestrę im. Adama Wrońskiego poprowadził Mieczysław Smyda.

fot. WieliczkaCity.pl / Kopalnia Soli „Wieliczka”


Muzyczny początek roku - zobacz zdjęcia   Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka