hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2015-06-16

MUZYKOGRANIE: Kwiaty mojego ogrodu


20 czerwca serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie MUZYKOGRANIA. O godz. 16.30 rozpoczynamy warsztaty wokalne z Anną Madej w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

 
Od godz. 18.00 zapraszamy natomiast na Rynek Górny w Wieliczce na niezwykłe widowisko z kwiatami w roli głównej. W pierwszej kolejności zachęcamy do udziału w warsztatach florystycznych dla dzieci z Kwiaciarnią NIEZAPOMINAJKA oraz do wzięcia udziału w konkursie na NAJPIĘKNIEJSZY RODZINNY WIANEK (wianki podpisane imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego należy dostarczyć do stoiska Kwiaciarni NIEZAPOMINAJKA do godz. 20.15)

O godz. 21.00 na scenie zaprezentuje się Marlena Woy-Kossowska wraz z zespołem w słowno-muzycznym widowisku KWIATY MOJEGO OGRODU.

/CKiT/


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka