hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2015-06-16

MUZYKOGRANIE: Kwiaty mojego ogrodu


20 czerwca serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie MUZYKOGRANIA. O godz. 16.30 rozpoczynamy warsztaty wokalne z Anną Madej w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce.

 
Od godz. 18.00 zapraszamy natomiast na Rynek Górny w Wieliczce na niezwykłe widowisko z kwiatami w roli głównej. W pierwszej kolejności zachęcamy do udziału w warsztatach florystycznych dla dzieci z Kwiaciarnią NIEZAPOMINAJKA oraz do wzięcia udziału w konkursie na NAJPIĘKNIEJSZY RODZINNY WIANEK (wianki podpisane imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu kontaktowego należy dostarczyć do stoiska Kwiaciarni NIEZAPOMINAJKA do godz. 20.15)

O godz. 21.00 na scenie zaprezentuje się Marlena Woy-Kossowska wraz z zespołem w słowno-muzycznym widowisku KWIATY MOJEGO OGRODU.

/CKiT/


Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza