hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-07-27

Na Campus Misericordiae powstał muralW tym roku przypada 5. rocznica wyjątkowego wydarzenia, które odbyło się w gminie Wieliczka. Światowe Dni Młodzieży 2016 zgromadziły na Campus Misericordiae w Brzegach miliony osób z całego świata.


W tym dobiega końca budowa Domu Młodych, na jego głównej elewacji powstał mural przedstawiający młodych ludzi czuwających ze świecami w rękach na Polu Miłosierdzia, tak jak to wyglądało pięć lat temu – 30 lipca 2016 roku, kiedy młodzi ludzie z całego świata modlili się wraz z papieżem Franciszkiem. Autorami muralu są Ryszard Paprocki, Wiktor Paprocki i Pola Suchodolska

Na Campus Misericordiae powstał mural - zobacz zdjęcia   
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza