hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-11-19

Na Szkole Podstawowej nr 3 powstaje muralOd jakiegoś już czasu na budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieliczce trwają prace związane z powstaniem muralu. Już wkrótce obraz będzie ukończony i zostanie odsłonięty.


Mural, który powstaje na budynku SP 3 tematycznie nawiązuje do patrona szkoły – Mikołaja Kopernika i tworzony jest w ramach ogólnopolskiej akcji „Ściany płucami miast”. Mural jest malowany specjalnymi farbami, które mają właściwości oczyszczające powietrze.

Na Szkole Podstawowej nr 3 powstaje mural - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021