.
Opublikowano: 2024-01-22

Najciekawsze sposoby na wykorzystanie naklejek w kreatywnych sposób - 5 sposobów na wykorzystanie naklejek w biznesieKażdy przedsiębiorca może wymienić przynajmniej kilkanaście sposobów na promowanie swojego biznesu. Jednak doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy z nich jest równie skuteczny. Jednym z pewnych sposobów na przyciągnięcie klientów i zwiększenie widoczności naszej marki jest wykorzystanie naklejek z logo firmy. Jak zastosować takie rozwiązanie w praktyce? Podpowiadamy.


Naklejki podłogowe jako drogowskaz do naszego lokalu

Zacznijmy od miejsc, do których trudno trafić. Dysponujemy niewielką wyspą sprzedażową w centrum handlowym? Otwarliśmy nową kawiarnię w bocznej uliczce? A może organizujemy konferencję biznesową w dużym hotelu? Naszym priorytetem, oprócz reklamy powinno być skuteczne naprowadzanie klientów czy uczestników eventu w odpowiednie miejsce.

Antypoślizgowe naklejki podłogowe spełniają obie funkcje, a przy okazji zwracają na siebie uwagę swoim wyglądem i nietuzinkową lokalizacją. Naklejki podłogowe z logo firmy to idealne rozwiązanie, które z pewnością przyprowadzi do nas rzesze nowych klientów.Naklejki firmowe dodawane do każdego zamówienia jako gadżet

A co z klientami, którzy regularnie składają u nas zamówienia? Z jednej strony cieszymy się z tego, z drugiej chcielibyśmy ich w jakiś sposób wynagrodzić. Naklejki magnetyczne na lodówkę lub naklejki tradycyjne stanowią świetny gadżet promocyjny, z którego wszyscy będą zadowoleni.

Bez względu na specyfikę prezentu, zawsze jesteśmy usatysfakcjonowani z otrzymanego prezentu. Naklejki firmowe z drukarni Sigmadruk to świetny sposób na docenienie stałych klientów, zwiększenie ich zaangażowania i zaproszenie do realizacji kolejnych zakupów.Naklejki na pojazd jako mobilna reklama firmy

Reklama firmy w jednym miejscu to doskonały sposób na to, by przyciągnąć klientów przechodzących bezpośrednio w okolicach naszej placówki. A co z innymi klientami? Możemy zwiększyć potencjał naszej reklamy poprzez wykorzystanie naklejek na samochód. Wiele firm posiada pokaźną flotę pojazdów. Czy nie byłoby idealnie, by także te pojazdy stanowiły formę mobilnej reklamy?

Dzięki takiemu rozwiązaniu w niezwykle oszczędny sposób zapewnimy sobie ekspozycje naszej marki na znacznie większą liczbę potencjalnych klientów.Wykorzystanie naklejek przy pakowaniu przesyłek

Budowa brandingu to trudne i skomplikowane zadanie, które jednak możemy sobie ułatwić naklejkami firmowymi. Praktycznie każdy sklep internetowy bazuje na sprzedaży wysyłkowej. Dlaczego by nie zainwestować w naklejki z logo firmy, które będą naklejane na każde pudełko kartonowe?

Taki miły dodatek wydaje się nie mieć dużego znaczenia, ale na pewno spowoduje pozytywny odbiór u osób otrzymujących szczelnie zapakowaną paczkę. A takie pozytywne doświadczenia to fundament do zdobycia zaufania nowych klientów.Duża naklejka na witrynie sklepowej - zwiększ wyrazistość swojego sklepu

Duże naklejki na witryny sklepowe to kolejny, równie skuteczny sposób na zwiększenie widoczności naszego sklepu, salonu fryzjerskiego czy piekarni. Dzięki wytrzymałym materiałom taka reklama będzie niezwykle wytrzymała i odporna na działanie warunków atmosferycznych przez wiele miesięcy.

Sprawmy, by nasz lokal już od pierwszego wejrzenia zapraszał do odwiedzin - w tym pomogą nam specjalne naklejki w dużym formacie.

artykuł sponsorowany35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022