carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-11-10

Natalka Stasko rozpoczyna terapię przeciwciałami, a oszust chciał wykorzystać sytuację


Po wielu miesiącach oczekiwania i zbierania pieniędzy na ratowanie zdrowia i życia małej wieliczanki w końcu udało się zebrać potrzebną kwotę. Od jakiegoś już czasu Natalka przebywa za granicą.


Jak możemy przeczytać na oficjalnym blogu Natalki, dziewczyna jest bardzo dzielna i dobrze znosi pobyt za granicą: "Odwaga naszego Dwulatka  zawstydza nas, rodziców. Pomimo zmiany otoczenia, niezrozumienia pań pielęgniarek każde z badań przeszła naprawdę dzielnie. Owszem, bez łez się nie obeszło, ale potrafiła się opanować i pozwoliła np stanąć skanerowi do MIBG 10 cm przed twarzą (i tak przez 15 minut patrzeć w jeden punkt).  "

Potwierdzona została również informacja, że właśnie dziś, 10 listopada Natalka rozpoczyna terapię przeciwciałami! Wszyscy trzymam kciuki za Natalkę!

Niestety niektórzy potrafią bez skrupułów wykorzystać każdą sytuację, aby wyłudzić pieniądze. Jakis czas temu na oficjalnym fanpage'u Natalki na Facebooku pojawiło się ostrzeżenie przed oszustem, który wykorzystując chorobę Natalki chciał wyłudzić pieniądze.

"UWAGA OSZUSTWO!

Na stronie zrzutka.pl https://zrzutka.pl/mjunff DAMIAN JUREK uruchomił zbiórkę pieniędzy dla Natalki podając nieznany nam nr konta. Nie jest to nr fundacyjnego subkonta Natalki. PROSIMY O NIE BRANIE UDZIAŁU W TEJ ZBIÓRCE!!! Prześlijcie informację dalej, pomóżcie nam zidentyfikować tą osobę.