hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-03-01

Niepołomice. Okradała sklep w którym pracowała.Kryminalni z wielickiej komendy zatrzymali kobietę, podejrzaną o kradzież artykułów sklepowych. Jak się okazało, 45-latka, będąc pracownikiem marketu, systematycznie od około trzech miesięcy okradała sklep, w którym pracowała.


Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce ustalili, że mieszkanka Krakowa ,od pewnego czasu kradła różnego rodzaju towary ze sklepu, w którym pracowała. Jak ustalili śledczy, 45-letnia kobieta wykorzystywała moment, kiedy w markecie było mało klientów i pracowników. W trakcie wykonywanej pracy na kasie, chowała towar do kieszeni, bądź też po wcześniejszym umieszczeniu towarów do kartonu, wynosiła skradzione rzeczy poza teren placówki. 45-latka została zatrzymana 18 lutego b.r w miejscu swojego zamieszkania . W trakcie czynności, kobieta wskazała mundurowym gdzie znajduje się skradziony asortyment. Zatrzymana jeszcze w tym samym dniu usłyszała zarzuty. Przyznała się do kradzieży, oświadczając iż skradzione przedmioty wykorzystała do użytku własnego. Część skradzionego towaru została już przekazana do sklepu. 45-latka nie była wcześniej karana. Za to przestępstwo grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka