carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-11-25

Niepołomice: rowerem wymusiła pierwszeństwo


Podczas minionego weekendu doszło do trzech wypadków drogowych na szczęście ten w Niepołomicach nie skończył się tak tragicznie jak wypadek w Bilczycach gdzie pieszy zginął na miejscu.

fot. KPP w Wieliczce

W piątek /21.11.14r./ około godz. 11:35 w Niepołomicach na ul. Batorego doszło do wypadku drogowego. Kierująca rowerem, 65-letnia kobieta, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem. Rowerzystka została zabrana do szpitala.

Niepołomice: rowerem wymusiła pierwszeństwo - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021