.Opublikowano: 2022-06-20

Niepołomice. Widzieli mężczyznę spadającego z mostu do Wisły.Niedawno informowaliśmy o śmiertelnym potrąceniu kobiety przez pociąg w Kokotowie. Do tego tragicznego zdarzenia doszło około godziny 20:00, tymczasem chwilę później, bo około 20:20 w Niepołomicach doszło do kolejnego niebezpiecznego zdarzenia.


Jak poinformował nas rzecznik wielickiej policji, około godziny 20:20 w Niepołomicach, świadkowie zauważyli mężczyznę który spadł z mostu do Wisły. Wyciągnęli go z rzeki na brzeg i wezwali pogotowie ratunkowe. Nieprzytomny mężczyzna został zabrany przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego do krakowskiego szpitala. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia, możliwe że mogła to być próba samobójcza.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021